Bard in the Yard

Theatersolo over William Shakespeare in quarantaine

Een theatersolo over William Shakespeare in quarantaine op externe locatie Hortus.

Het is 1605. De pest is uitgebroken in London, de theaters zijn dicht en de bevolking zucht onder een lockdown. Terwijl zijn grootste concurrent het ene pareltje na het andere aflevert kampt Will met een writer’s block. Hij komt niet verder dan kaarsen draaien, brood bakken, pleepapier hamsteren en binge-lezen. Hij MOET een hit produceren! Maar HOE?!
Kan ‘ie het nog? ‘Heeft ‘ie het nog?!

Grasduinend in eigen werk (Romeo & Julia, Twee edellieden van Verona, Het temmen van de feeks, Othello, Macbeth, Henry V, Hamlet, Midzomernachtdroom enzovoorts) en met joùw hulp gaat hij proberen zijn Bard Kaskrakermachine weer aan de praat te krijgen.

‘Ik wìl niet dat mijn stukken alleen in de smaak vallen bij geleerden die jaren moeten studeren om te begrijpen wat er gebeurt. Ik wil kaskrakers schrijven! Geheide blockbusters die de theaters vol doen stromen!’
De oorspronkelijk productie ‘King Lear Leonardo, his three daughters and…’ wordt sinds vorige zomer met veel succes gespeeld in de (achter)tuinen van London door Will&co.

In Hortus Nijmegen met Wim Bouwens

Tickets kunnen besteld worden op de site van Stadsschouwburg Nijmegen  en Concertgebouw De Vereniging

Het evenement is afgelopen.

Datum

22 sep 2023

Tijd

08:00 - 18:00
Hortus Nijmegen

Locatie

Hortus Nijmegen
D'Almarasweg 22D, 6525 DW Nijmegen
Website
https://www.hortusnijmegen.nl/

De Hortus Nijmegen kent twee tuinen, de Botanische tuin en de Theetuin. Ze worden gescheiden door de Beukenlaan. En de tuinen grenzen aan het terrein van de Universiteit en aan de spoorlijn naar Mook.

Categorie
Stadsschouwburg Nijmegen en Concertgebouw De Vereeniging

Organisator

Stadsschouwburg Nijmegen en Concertgebouw De Vereeniging
Telefoon
024-3221100
Email
kassa@sedv.nl
Website
https://www.stadsschouwburgendevereeniging.nl/
september 2023
M D W D V Z Z
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930